LV RU
www.sudzibas.lv Vladislavs Dolgovs Atteikuma tiesību izmantošanas liegšana

Vladislavs Dolgovs - Atteikuma tiesību izmantošanas liegšana

Turpinot par krāpšanu ar ūdensmoci - tika pārdots salauzts mocis plus piekabe, nekas nebija dāvanā. Tuklāt atteikuma tiesību termiņu neaprēķinz vadoties no kaut kāda cikla, bet no preces saņemšanas un norēķinu veikšanas brīža. Bildēs redzams, ka pārdevējs centies apmānīt un uzlicis ne orģinālas detaļas, kā arī izmantojis santehnikas trubas, lai tik notirgotu, ūdensmoča korpuss lauzts - centies salīmēt ar līmi. Izskatās, ka te bez informācijas pieprasīšanas no csdd nekas nemainīsies. Andrejs Isajevs.

Комментарии (4)

V vitols 30.01.2021

Es redzu,ka jūsos ir apņēmība un es ceru ,ka izdosies atgūt naudu ,iesaku jums dot iekšā tiesā!

Life_is_life 30.01.2021

Vardu Uzvardu uzrakstiet ari krieviski, lai tie ari zin, ar ko nesadarboties

K Kallius Amycus 31.01.2021

lai ļaudis ar īpašām vajadzībām arī varētu saprast, jā
😄🇷🇺

Daekadae 31.01.2021

Hmm... vai pirms pirkšanas apskatīji moci? Protams, ka ir krāpnieki un nelieši! Ja apskatīji, bet izskatījās ka ķip viss ok - uz policiju jāziņo!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы