Vitalijs Gavrilovs - Krāpnieks

Ludzu atsaukties kurš vēl tika apkrāpts, policijā tiek gatavota lieta.
Vitalijs Gavrilovs atsaucas no portāls Geta Pro, bija ļoti runīgs, zinoš, un viss būs. Runa bija par spices uzstādīšanu. Pēc sarunas pa telefonu teica ka vajagot avansu materiālam 150eiro. Ātri vien saņēmām līgumu kurā noradīts ka avans ir jāsamaksā divu dienu laikā pēc rēķina saņemšanās un summa nu jau 250eiro. Ok, tas tika uzreiz pārskatīts un tad sakās, rīt parīt, aizparīt! Tika atmaksāti 80 eiro uz privāto kontu un tas bija viss. Nekādā gadījumā neielaidieties ar ar Sia Mole vai tas valde...

F

Комментарии (4)

F Fortnox 05.12.2021

jädara viss lai šis biznesmenis vairäk Latvijä nevarëtu strädat!

š Šaubas 08.12.2021

Man ir līdzīga pieredze, tikai samaksāju daudzreiz vairāk, shēma tieši tāda kā te raksta, daudz skaistu runu, neliegšos diezgan profesionāla un zinoša cilvēka attieksme pret buvdarbu sfēru, bet tas viss līdz brīdim kamēr iedodat naudu, viss sākas izrāde ar atrunām.

F Fortnox 08.12.2021

varu jūsu kontaktu palūgt?

š Šaubas 09.12.2021

Ok. Nosūtīju.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы