www.sudzibas.lv Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Taka Termināls" Krāpšana, prettiesiskas darbības, izvairīšanās no saistību izpildes

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Taka Termināls" - Krāpšana, prettiesiskas darbības, izvairīšanās no saistību izpildes

Silti iesaku izvairīties no jebkādas sadarbības ar uzņēmumu SIA "Taka Termināls" un ar to saistītajām personām - valdes locekli Sanitu Apariņu, viņas vīru - de facto sabiedrības īpašnieku - Ziedoni Apariņu un formālo īpašnieci Oksanu Apariņu (Ziedoņa Apariņa māti, kura publiski tiek pasniegta kā Sanitas Apariņas māte).
Šīs personas ir saistītas gan ar fizisku personu maksātnespējas procesiem, ļoti daudzu uzņēmumu novešanai līdz maksātnespējai, vairāku uzņēmumu piespiedu likvidācijas shēmu īstenošanu, lai izvairītos no parādsaistībām gan pret privātpersonām, gan pret valsti, kā arī kriminālprocesiem un citām prettiesiskām darbībām.
Pielikumā pievienots spēkā stājies Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesas kolēģijas 2023.gada 6.marta spriedums, kurā no Ziedoņa Apariņa nospriests piedzīt naudas līdzekļus vairāk kā EUR 16'000 apmērā, konstatējot gāzes zagšanu, manipulējot ar gāzes patēriņa skaitītāju savā ģimenes mājā.
Lūdzu komentāru sadaļā informēt, ja arī Jūs esat cietuši no šīm personām un norādīt savu kontaktinformāciju.

K

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы