LV RU

Manslizings.lv - krāpšana

Padalisos ka pirku masinu rumbulaa. manslizings apstiprinaja kreditu, atbraucu uz placi pec audi kas tikko ievests no vacija, tas masinas nava . piedavaja bmw, menesha maksajumu nesaka. aizved uz kautkadu mogo kantori tur mani sagaida apaljiigs krievu tautibas virietis un teelo baigi labo draugu uzreiz. menesha maxajums 5x liekaaks kaa soliija, bet spiediens no visaam puseem lai parakstu. labi domaaju un parakstiiju jo mashiinai tak garantija un labaa staavoklii, bet naakamajaa dienaa kad gribu samainiit ellju un filtrus izraadaas ka veel 1500 jaieliek remontaa un mashina bija pa latviju braukusi gandriiz piecus gadus, bet soliija mashiinas no vaacijas ar garantiju. kad zvanu vinjiem tad man saka ka veel vinjiem esmu paraaadaa! bandiitu kantoris!

V

Ещё Manslizings.lv жалобы

Комментарии (3)

Falconxd 15.05.2019

Tiko no Vācijas, nekad nav sista/krāsota, oriģināls 200k nobraukums, garantija, un viss pārējais...

really? 16.05.2019

"menesha maxajums 5x liekaaks kaa soliija, bet spiediens no visaam puseem lai parakstu. labi domaaju un parakstiiju..."
ar so jau viss ir pateikts!

X xctaps 16.05.2019

Diemžēl bijāt pats vainīgs, ka esat tik "mīksts" un pakļaujaties "spiedienam" ... varējāt pateikt, pa padomāsiet, nevēlaties utt .. Plači nav labdarības organizācijas, viņu galvenais mērķis ir pēc iespējas vairāk nopelnīt, pērk mašīnas izsolēs, vai pa kapeikām pusbeigtas, pieķīlē kritiskās, acīs krītošās vietas un tirgo nost par tirgus vai augstāku cenu. Par līzingiem vispār nerunāsim ... aizņemoties 5000 uz 5 gadiem jūs pārmaksāsiet ~ 3000 eur .. Mašīna pēc 5 gadi nebūs vai 5000 vērta, bet gan ~ 3000, attiecīgi, būsiet pa 5 gadi pazaudējis 6000 eur :))

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы