www.sudzibas.lv Latvijas Dzelzceļš Символика похожая на нацизм

Latvijas dzelzceļš - Символика похожая на нацизм

В латвийской республике, недалеко от столицы риги, на железнодорожной станции небольшого приморского поселка «Приедайне» размещен символ, похожий на нацизм. Такое безрассудное поведение ответственных лиц руководства республики несовместимо со здравым смыслом.
Нацизм неприемлем в мире и осуждается в высшей степени действително.

18.11.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Latvijas dzelzceļš Support Ответ от представителя 22.11.2022

Labdien!

Atbildot uz saņemto sūdzību, informējam, ka uz ēkas ir atainots Latvijas valsts dzelzceļu (1919-1940) simbols – spārnotais ritenis un trīs zvaigznes virs tā.
Spārnots ritenis ir satiksmes nozares simbols, kopš 19. gs. otrās puses. To kā sava uzņēmuma simbolu ir izmantojuši un turpina izmantot dažādu valstu dzelzceļi.
Spārnu grafiskais veidols saskan ar stacijas ēkas arhitektūru - funkcionālisma stilu, kam raksturīgas skaidras, lakoniskas formas un līnijas. 1938. gadā būvēta ēka, ir viena no veiksmīgākajām modernās būvniecības ēkām ar labām proporcijām un eleganci detaļu pasniegumā.

Комментарии (8)

P Pistachio 18.11.2022

eem, kur nacisms? krievu boti vispār nojūgušies?

G Gulbenietis 18.11.2022

Vai nu autors kaut ko labu lieto, vai visus žostka troļļo :D.

P PatiesiibasMeka 18.11.2022

Blablabla, suņu ķeburus rakstošais nabadziņš. Fisies uz saratovu un gaudo tur, mok iesauks un varēsi vēl pakarot, tfu, nosprāgt Ukrainas mežos savā cīņā.

A Andrejsx 18.11.2022

Heraldikas specs. :)

S Suitfree 18.11.2022

tagad krievu valoda ir nacisms ta ka pa to simboli vari aizmirst

R Roskanov 18.11.2022

Kas tur rakstīts? Es to ķeburu valodu nesaprotu.

K kmaja 18.11.2022

Šitais ir tas kadrs kuram iepriekš visur masu hipnoze rādījās :) Tā teikt Tvaika ielā internets pieejams kļuvis.
p.s. Un te priekš īpaši apdāvinātā Krievijas Dzelsceļa logotips https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ru/e/e1/RZD-old.svg

Автора поста, за оскорбление национальной символики, стоило бы привлечь к ответственности и желательно, уголовной с последующей посадкой на самую широкую русскую бутылку.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы