LV RU
www.sudzibas.lv Cata Vadītāja neadekvāta uzvedība

Cata - Vadītāja neadekvāta uzvedība

12. Janvāri 2020. Gadā es devis uz Rīgu. 13.54 iekapu autobusā valsts numurs hl7965 reisa Sigulda-Rīga Gaujas pieturā. Uzreiz vadītājs "kāpēc tu iekapi pirmais? Kāpēc nepalaiži parējos? "
es: "Viņi brauc līdz Vangažiem un mums līdztiesības! Un mācīt ko darīt citiem nav Jūsu pienākums! Es pieturā biju pirmais! "
tālāk viņš man ar paaugstinātu sak draudēt!
Vai tiešam bezkaunība tā ir cata motīvs?
Saprotu ka tā ir latviešu mentalitātes pamatsakmens, un ja sieva tev nedod, tas ir tava problēma...

15.01.2020

Компания получила уведомление об этой жалобе

Ответ от Cata Support Ответ от представителя 13.03.2020

Labdien.
Ļoti žēl, ka ir noticis šis gadījums.

Ja Jūs vēlaties, lai sūdzību sadzird, un uz to sniedz atbildi, Jums tā jāievieto AS CATA profilā. Šobrīd Jūs to esat ievietojis kafejnīcas Bistro CATA profilā.

Mēs nodarbojamies ar ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu un neesam saistīti ne ar AS CATA, ne ar autotransporta pārvadājumiem, esam SIA MežrūkumiK

Комментарии (9)

A Andrejpsr 15.01.2020

Es šofera vietā uzreiz būtu izsaucis taxi no tvaika ielas.

Tev? Bieži izsauc?

T Turkey901 15.01.2020

Ja pirmie netika palasti bērni ar mammām un pensionāri, tad tiešām - vajadzēja iekraut ar lāpstu un atstāt turpat grāvī!

TUR NEBIJA NE BĒRNUS, NE PENSIONĀRUS!

Un vel: es esmu pensionars un man ir diabēts!

N Noboby 15.01.2020

Var redzēt ka Tev ir komunistu saknes, jo nesaproti atšķirību starp pieklājību un tiesībām. Jūs krievi vienmēr nesaprotat ka padomija jau sen ir sabrukusi un nav jēgas līst vairs rindās tā itkā pārtika aptrūksies

Pilnigi piekrītu: padomju laiki ir beigušies! Tadat kats par sevi! Mums ir kapitalizms "Cilvēks cilvēkam vilks!"

O Otis 15.01.2020

''Saprotu ka tā ir latviešu mentalitātes pamatsakmens, un ja sieva tev nedod, tas ir tava problēma...''

Paskaidro nedaudz tuvāk šo savu izteikumu.

Pēc šī visa spriežot tieši tu esi tas ,kurš tos kašķus vienmēr meklē, un nebrīnos ,ka tas arī ir tas iemesls, kāpēc pret tevi tā izturās.

Cieni citus, un tevi arī cienīs!

L Linda_J 16.01.2020

Sīdzības.lv šādus jautājumus nerisina.. Šis portāls ir šaubīgs un šeit sūdzās neadekvāti un naivi cilvēki, kuri domā ka šis portāls ir izveidots Latvijā un var palīdzēt. Īstenībā portāla vadība slēpjas Baltkrievijā un veicina personīgo datu noplūdi, kā arī pārkapj likumu par datu aizsardzību, veicina uzņēmum neslavas celšanu u.c..,ievietojot nepārbaudītu informāciju no nepārbaudītām personām. Visas problēmas ir jārisina pkalpojumu sniedzēja vietā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы