Autoselect - Krāpšana

Pie šiem gudrajiem tika iegādāts auto. Kurš jau manā īpašumā ir 7 Mēneši, bet braucis esmu tikai 2 nedēļas. Nesaprotu kā viņi apskati iziet mašīnām. Paņēmu ar pilnīgi jaunu apskati. Bet mašīnai plīst vis kas var plīst.. Logi nestrādā kārba neiet. Eļļa no motora tek elektronika neiet. Radiators čupa. Ģenerators čipā. Karoč pie šitiem jenotiem mašīnas neiegādāties labāk

26.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

A anonimais 007 26.05.2021

Līdzīga situācija tikai ar nordlīzings, kuriem it kā nav savs placis. Bet kad auto atdod izrādās ka tomēr ir savs placis.
Situācija līdzīga, pēc pirkšanas otrajā dienā akkumulātors tukš. Saku ka izmantošu 14 dienu atteikšanās iespēju pēc līguma. Teica ka, lai nopērku jaunu atsūtu čeku Watsupā un uztaisīs līzinga pārrēķinu, pie pirkšanas pateica ka eļļa kārbā pēc 2000 km jāmaina.
Protams pēc 28 dienām, kad bija pirmais maksājums neviens pārrēķinu neuztaisīja un pateica, ka par vēlu, jo auto varēja atdod tikai pirmās 14 dienās.
Pēc mēneša uz eļļas maiņu aizvedu auto kārba čupā, nav ko restaurēt pat, bija jāmeklē cita kārba -1000 EUR, pēc vēl mēneša nolido uz šosejas stūres pastiprinātāja siksna -200 EUR utt. Utt. 3 gadu laikā auto ieguldīts 7000 EUR, gribēju iziet skati un auto atdod, braucot uz skati atkal kaut kāda vaina, neaizbraucu, iebraucu pie šiem placī atstāju auto zvanot solīju tiesāšanos ja šo sūdu nesavāks un lielu antireklāmu. Beigās sarunājām ka savāks, jo atlikusī vērtība ir mazāka par pusi nekā reāla tirgus vērtība, pat pārdodot uz detaļām.
Gan jau pielabos un kādam citam pārdos.
Neiesaku plačos ņemt auto. Tikai no privātpersonām.

M Monkx2021 26.05.2021

Ka apskate izeja? NOPIRKA! NEPERCIET AUTO PIE PARPERCEJAM UN VISS BUS OK!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы