РешеноAutoselect - Bojājumi

Paldies vīri par skaisto SUBARU. Nesen pēc nopirkšanas tika vests uz apskati, protams viens 3 un čupa divnieki. Man vienkārši nav vārdu, mēneša maksājums ir tik milzīgs, bet tagad es esmu vienkārši izmisumā. Placī mašīna tika slavēta kā ļoti labs auto, bet kā ir īstenībā to var redzēt bildēs.

14.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Normundssss 15.01.2021

Paldies Autoselect, ka sazinājies ar mums personīgi, tika dota iespēja mums sazināties ar jebkuru servisu un tiks veikta auto defektu rēķina apmaksa.

N

Комментарии (15)

N Normundssss 14.01.2021

Tik mierīgi šādu auto "iesmērēšanu" garām nepalaidīšu. Un kā jau redzējām " BEZ TABU" es neesmu vienīgais.

V vitols 14.01.2021

Visi lietoti auto prasa ieguldījumus.

N Normundssss 15.01.2021

Nu bet, nejau tik nopietnus ieguldījumus.

Joe Rogans👽 15.01.2021

Nesen pēc nopirkšanas tas ir 2019.gada maijs 😬😂😂 Pats nojāji, tagad jālabo 🤔

N Normundssss 06.02.2021

Tu tak esi āmurs, tas ir jau pavisam cits, šis te baltais ir outback. Tagad par ko runa iet ir legacy. Ja neproti atšķirt mašīnas, tad tā ir Tava problēma, umņiks atradies.🤦🏼

G grifsbest 15.01.2021

Pirkt automašīnu placī ir vissliktākais lēmums. Tur nonāk vai nu izbijušie firmas auto (takši, nomas), tīteņi un sistie/labotie.

W waka 15.01.2021

Es domāju šāds viedoklis var būt tikai cilvēkam kam absolūti nav nekāda saprašana par autotirgu

NeWVeL 15.01.2021

Parpircei. Ko jus gribejat?

N Normundssss 15.01.2021

Labi protams jā. Par divniekiem es neko vēl neteiktu. Nu bet, ja Tev nesen pēc nopirkšanas apskatē novērtē ar vienu 3, tad tas nav normāli.

N Normundssss 15.01.2021

Vēl viena lieta ko es nesaprotu. Kā ir iespējams iepriekšējo auto apskati iziet PILNĪBĀ teicamā stāvoklī. Un knapi pēc četriem mēnešiem auto apskatē uzrāda kautko šādu. Tie defekti kas ir norādīti, nav vispār nekādas iespējas četru mēnešu laikā kautko tādu dabūt gatavu, labi protams neskaitīsim diodes kuras bija izdegušas.

N Normundssss 15.01.2021

Protams par šo nekaunību "nezinu pat kā īsti nosaukt šo, varbūt vienkārši parasta cilvēku krāpšana" esmu redzējis šajā portālā daudz sūdzību par uzņēmumu, bet viss automātiski pēc pāris stundām tiek izdzēsts,lai neradītu sliktu priekšstatu par uzņēmumu. Ja uzņēmums nenāks man pretī ar šīs lietas izskatīšanu un vienkārši "noignorēs" tiks ziņots attiecīgajam iestādēm. "Bez tabu" var redzēt sižetu par šiem cilvēkiem un kā viņi reaģē, aptuveni pirms mēneša.

N Normundssss 15.01.2021

Iespējams pašam nāksies mazliet ieguldīt, lai atrisinātu šo lietu, bet es esmu gatavs uz to, jo servisa izmaksas ir augstas. Ja šī sūdzība tiks izdzēsta kā visas pārējās tad būs viss skaidrs. Drīzumā būs vēlviens sižets. Galvenais lai cilvēki laicīgi pamana šo sūdzību un neuzķeras uz šīm mahinācijām.

N Normundssss 15.01.2021

Arī sazināšos ar cilvēkiem, kas ir pirkuši automobiļus pie šiem cilvēkiem jo manuprāt iet vienam pret šo uzņēmumu ir sarežģīti.

1 15092 05.02.2021

Es ari nopirku auto ar tik daudzam problem nobraucu tik 17 km un dzesesanas truba parplisa vakara un nosedeju uz sosejas 5 st lidz atbrauca no kompanijas parstavjs ar meistaru kurs sataisija lai var tikt tikai majas un sobrid ar kartu dienu roads vairak un vairak problemas. Risinat atteicas. Varu pajautat kur griezies pec palidzibas un ka atrisinajas

G Girtsm3 30.03.2021

Ari nopirku auto . Sastastija pa garantiju . Otrajā mēnesi turbīna beigta , kvepu filtrs ciet utt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы