LV RU
www.sudzibas.lv Aigars Gurtlavs Fotogrāfs kurš izmanto sievietes

РешеноAigars Gurtlavs - Fotogrāfs kurš izmanto sievietes

Vēlos padalīties ar šokējoši pieredzi saistībā ar fotogrāfu- Aigars Gurtlavs
Reklamē savus pakalpojumus un prezentē kā jaunu un veiksmīgu fotogrāfu, kaut patiesībā cenšas savervēt jaunas un naivas meitenes ub piespiest pozēt kailfoto un erotiskajām bildēm, lai veiksmīgi tās pēc tam pārpublicētu un pārdotu tālāk. Iesaku uzmanīties visiem un turēties no šī tipa pa gabalu.

Жалоба успешно разрешена Maijpukjiite 30.09.2017

Situācija atrisināta

Ma

Комментарии (13)

.. ...Aigars... 13.06.2017

Tīrākie MELI.
Meitene Agnese Baumane nedraudzējās ar galvu savu ka publicē šādus melus. Ka var piespiest pieaugušas sievietes ko tādu darīt ja viņas to nevēlās! Pamēģini tikai ko pret sieviešu gribu izdarīt ... dabūsi ar mietu pa galvu. Bet ja sieviete labi izskatās un pati to vēlas kā arī maksā par to fotosesiju naudu tad nesaskatu tur neko sliktu.
Šo Agnesi Baumani es pat neesmu fotografējis - kā viņa var tā apgalvot! Pat īsti nepazīstu viņas!
Šī meitene ir iedomājusies kad viņai pieder visa pasaule un kad viņa var rīkoties kā grib. Un ka arī viņa ar savām pazīšanām var citiem bojāt dzīvi.
Ieteikums jums vīrieši! Neielaidieties ar šo meiteni un neejiet ar viņu uz randiņu ja negribat kad pret jums arī ko tamlīdzīgu safabricē.! Meitene dzīvo viena pati ar bērnu un nespēj pieņemt to kad vīrieši viņai atsaka!

hola_amigo 13.06.2017

Facebook var redzēt ka viņai kačis arī ir

.. ...Aigars... 14.06.2017

Jā tieši tā.

ан Андрей Рублёв 14.06.2017

ka nav kauns kaut ko tadu rakstit un pec ta dzest savu profilu no facebooka tu pati negodiga meitene. Es sen zinu Aigaru loti kautriks un mils cilveks dara profisionali un labi savu darbu ar visiem ko vins stradaja palika apmerinati un previlegija vinjam ir kazas un daba ne kailas meitenes ja tikai kautkada meinete pati grib tadu fotosesiju

Ev Eva Rubļova Ezeriņa 14.06.2017

Agnese-pirms tu apmelo cilvēku ,pārliecinies par to vai ta ir taisnība apskatot viņa profilu sociālajos tīklos(Facebook,Instagram,draugiem.lv,fotobankās)Daudzi cilvēki ir fotogrāfējušies un es tai skaitā bet kā tu raksti--- piespiest pozēt kailfoto un erotiskajām bildēm, lai veiksmīgi tās pēc tam pārpublicētu un pārdotu tālāk---- ir vistiešākie meli jo cilvēku nevar piespiest pret savu gribu fotogrāfeties!Saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likuma 2.panta 2.punktu, datu subjekta piekrišana ir datu subjekta brīvi, nepārprotami izteikts gribas apliecinājums, ar kuru datu subjekts atļauj apstrādāt savus personas datus atbilstoši pārziņa sniegtajai informācijai saskaņā ar šā likuma 8.pantu. Tādēļ pārziņa uzdevums ir nodrošināt, ka viņš varēs pierādīt, ka veicot personas datu apstrādi ir saņemta adekvāta datu subjekta piekrišana.

Sa Sarandel 15.06.2017

Jāsaka, ka sūdzība pamatota
Manai sievai šis pats tirliņš uzmācās fotosesijas laikā, tā ka nebrīnos ne par ko

.. ...Aigars... 15.06.2017

Interesanti gan! Kādā veidā es uzmācos viņai! Un kura tad būtu tā tava sieva kurai es uzmācos? Cik es zinu visas meitenes kuras es esmu fotografējis ir bijušas brīvas bez otrās pusītēs! Sanāk kad tava sieva tev aiz muguras ne visai labi rīkojās!

Ma man 16.06.2017

Sarandel ir viena persona kas arī ielika šo rakstu Agnese! Es labi zinu Aigaru, takā nevajag nomelnot cilvēku!

.. ...Aigars... 16.06.2017

Vienīgais secinājums ko es no visa šitā varu izsecināt ir tas, kad Agnese Baumane ar saviem fotogrāfiem kas ir viņai draugos - ar ko viņa pati lielījās! Safabricēja pret mani šo rakstu lai mani nomelnotu un paši sev konkurenci samazinātu. Par mierinājumu visiem fotogrāfiem varu pateikt vienu - nemīziet biksēs jo mans mērķis nav iekarot Latvijas tirgu. Te Latvijā cilvēkiem nav tik daudz naudas lai viņi būtu gatavi maksāt pa fotosesijām ka tas notiek pasaulē. Ar to te bagāts nekļūsi. Es nevēlos lasīt kapeikas un lieki tērēt savu laiku.
Un variet te nestāstīt kad es esmu kādam uzmācies un kādu ko piespiedis darīt. Esmu jaunais fotogrāfs un visi mani klienti (modeļi un modeles) ko esmu fotografējis ir mani radinieki, draugi un man ļoti pazīstami tuvi cilvēki. Un viņi man ir paši dārgākie cilvēki uz šīs pasaules un lai ko tādu es viņiem nodarītu... nu NĒ!
Domājiet ar galvu ko jūs runājiet!
Neapkaunojiet paši sevi ar saviem meliem...

ан Андрей Рублёв 16.06.2017

pirmais komentars te apsveicu saprotams no kurienes vejs puš

Ie Ieva Vīksne 16.06.2017

Ieva un Kristaps Vīksnes.
Aigaru pazīstam jau kādu laiku un neko sliktu nevaram teikt. Viņš bija par fotogrāfu mūsu kāzās un nevaru teikt nevienu pašu sliktu vārdu.
Aigars ir patīkams un godīgs cilvēks, kam dzīve nav bijusi no tām vieglākajām. Vai tiešām ir jācenšas sabojāt to, kas cilvēkam pie sirds?
Un pareizi vien ir Aigar, nav ko te ar vietējiem. Un mēs ar Kristapu vēlam lai izdodas iekarot ārzemju tirgu.
Jāsaka, ka Agnese ar galvu nedraudzējas ja šādi runā. Padoms cilvēkiem, kas izplata šādas nepatiesas baumas, par šādām lietām var cietumā ielikt.

157. pants Nesalvas celšana

Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izpatīšanu iespiestā vai citādā veidā (šai gadījumā masu saziņas līdzeklī), kā arī mutvārdos, ja tās izdarītas publiksi var piespriest sodu ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aigar turies mēs esam ar tevi.

TasEsLV 19.06.2017

Neesmu iesaistīts šajā konkrētajā lietā, bet diemžēl bieži vien šādas sūdzības ir pamatotas ,jo FB draudzene bieži saņem šāda veida itkā parastas fotosesijas ,bet tiklīdz atsaka 18+ saturu tad intrese pazūd. (nezinu vai šis ir šis gadijums)
Bet kapēc gan Aigar tu apliecini ,ka zini ka visas klientes ir vienas/bez draugiem vīriem. viņas pašas tev visas to izstāsta? Čau Aigar, fotosesija? Ok. esmu bez vīra. un pēctam tavi vienīgie cilvēki ko fotogrāfē jau ir tikai radinieki. (saskatu pretrunas paša rakstītajā)

.. ...Aigars... 28.06.2017

Pirms raksti kad sūdzība ir pamatota pārliecinies par to nevis apvaino mani! Apskaties manu profilu Fb, draugos.lv, instagram un fotobankas tur nav neviena tāda tipa nepiedienīgas bildes lai nu varētu mani apmelot!
Un mīļais cilvēk par kādām pretrunām tu runā?! Es esmu jaunais fotogrāfs un visas modeles var uz pirkstiem saskaitīt ko esmu es fotografējis. Tie ir mani DRAUGI, RADINIEKI un ļoti TUVI zināmi man cilvēki! Un man nav viņām jāprasa vai viņas ir aizņemtas vai brīvas. Pietiekami daudz zinu par viņu dzīvēm. Un otrs es nevienam neuzbāžos ar fotosesiju! Ja kāds vēlas to lai pats raksta un jautā.
Un trešais lai tirgotos fotobankās ar cilvēku fotogrāfijām ir vajadzīgs fotomodeles parakstīta atļauja kas jaiesniedz kopā ar bildi fotobankās!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы