www.sudzibas.lv 25999096 Pārdod bojātas mantas par dārgu naudu.

Решено25999096 - Pārdod bojātas mantas par dārgu naudu.

Labdien. Šī persona kura slēpjas aiz vairākiem numuriem. Šie numuri ir 27555050 un arī šis 25999096. Kaut kur no Svalkas vai kur tur viņam ir sava Brandža. Vārdu sakot tas ir slikts cilvēks. Viņš principā liek iekšā ss.com sludinājumus visu laiku un raksta ka pārdod vai maina pret neejošām daļām. Tādējādi nodarbojas ar kaitniecību. Viņš mēģina pārdot neejošas Psrs mēriekārtas par dārgu naudu. Vai ari vienkārši ir "Jucis" cilvēks kurš visu laiku mēģina dabūt pēc iespējas vairāk naudas mēģinot pārdot neejošas mērierīces. Šīs mērierīces ir utilizējamas. Viņš viņas dabūn ka norakstītas pa velti un tad mēģina pārdot. Viņš slēpkjas ē-pasta aiz segvārda Raimonds |Pauls kas nozīmē ka tur jau var arī aiziet uz tiesvedību tā teikt. Raimondam Paulam pašam būtu ko teikt kā smejies.

Жалоба успешно разрешена Janis1984 22.12.2019

cik es saprotu nav jēga turēt. pateikšu godīgi cilvēks meklē kur izdevīgāk realizēt. Lieta atrisināta, jo nav saskatāmas krāpšanas pazīmes tikai meklēts izdevīgākā realizācija. Protams arī "dīvainiem" paņēmieniem.

J

Комментарии (8)

J Janis1984 26.03.2019

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/other/radio-components-chips/behxpj.html šeit ir links uz sludinājumu kur viņš iepērk neejošas detaļas. Un pēc tam cer 10 karītgi nopardod neejošas iekārtas.

J Janis1984 19.10.2019

NU jau viņs slepas aiz segvārda Jānis |Liepiņš. Bet nevienam ss.com adminsitroram ne silts ne auksts ka piedrazo visu ar to savu "debīlismu" un kaitniecību.

T Taisnā tiesas roka 31.10.2019

Labdien, šie abi numuri pieder man.
Jūsu izteikumiem nav pamata, jo jūs J. Dreijer esat neadekvāts un sastāvat uzskaitē.
Un nevienu no mēriekārtām neesat nopircis, pat neesat spējīgs uzvanit pa sludinājumā norādīto tālruni lai noskaidrotu stāvokli vai, ka savādāk vienotos par darijumu.
Tikai spējīgs rakstīt godu aizskarošas rupjas elektroniskās vēstules.
P. S. Nedari citam to, kas pašam nepatik.

J Janis1984 27.12.2019

neviens nepirks.
nemāk normāli uzrakstīt sastāvat uzskaite? tās ir utilizējamas iekārtas. viņas ir jānodod specializētos punktos nevis japolātās? cik var likt iekša nepārktrukti? esat taču adekvāts? vai pats neesi uzskaitē gadījumā ar šādu rīcību? cik simtus jau notrieci par reklamu ss.com tie ss.com jau ir "pārņrgušies" tici man kas ta viņiem saņem tik naudu no tādiem, kas savas mantas domā ka ņems neejošas sniega ārā pārdotas par tādu naudu? cik var likt iekšā? akal jau pēc ziemassvētkiem.

J Janis1984 27.12.2019

Gati samson. NO ķekavas.

J Janis1984 27.12.2019

Izrādās atrisināts ir vēl mazak kā domāju. Izrādās pats nodod pārpircējiem kas tālāk pārstrādā tās psrs iekārtu detaļas. Un atstāj mazvērtīgas lietas iekšā. līdz ar to tur pat nav neejošs bet jau izjaukts un visas detaļas izņemtas.
es nezinu kāds laikam uzķeras ar? tur kāds nav nodevis ja šita daries jau ar iesniegumiem ta teikt kam man teikt kur jo pietiekamu naudu gribi.

J Janis1984 27.12.2019

Lieta ir tāda ka neļauj tasīt vaļā.

T Taianība 24.05.2020

Izskatās kārtējais cilvēks ko vajā Jānis. Žēl, ka katrs var uzrakstīt savus murgus un tos var publicēt tik mierīgi. Man arī diemžēl ar Jāni ir bijusi sāpīga pieredze, bet uz cilvēkiem, kam ir problēmas, laikam nebūtu prātīgi apvainoties!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы