Latviešu
Русский

Последние вопросы

Полезная информация

Последние комментарии

(Pirms 2 stundām 3 minūtēm)
SIA''Vārtu dizains''
(Pirms 2 stundām 53 minūtēm)
Rīgas Satiksme
(Pirms 3 stundām 18 minūtēm)
Maxima
(Pirms 8 stundām 12 minūtēm)
kreditex24~00@inbox.lv
(Pirms 8 stundām 49 minūtēm)
abcparks.eu
(Pirms 9 stundām 45 minūtēm)
Narvesen, Drogas
(Pirms 9 stundām 53 minūtēm)
BBS serviss
(Pirms 10 stundām 20 minūtēm)
Autoskola Mustangs
(Pirms 10 stundām 33 minūtēm)
Autoskola Mustangs
(Pirms 10 stundām 36 minūtēm)
LMT

Худший рейтинг

Maxima (-2)
Lido (-1)

Самые частые жалобы

Maxima (23)
IZZI (10)
Elche (8)

Избегайте

Drogas (1)
MEGO (1)
Tele 2 (1)
DEPO (1)

Жалоба на Edgars Cakuls- iedomīgs katoļu mācītājs

Полный список жалоб на Edgars Cakuls- iedomīgs katoļu mācītājs

Edgars Cakuls- iedomīgs katoļu mācītājs

Опубликовано: Luterāniete Marta 15-06-2010 [Отправить э-майл]
katoļticība
Информация о компании:
Edgars Cakuls- iedomīgs katoļu mācītājs
Rīga
Labdien. Tie, kas saskārušies ar katoļu mācītāju Edgaru Cakulu, zina teikt, ka viņš ir ļoti iedomīgs katoļu mācītājs. Viņa iedomīgums izpaužās interneta vidē, viņš bez žēlastības bloķē visus, kas uz viņu paskatās Draugiem.lv

Šis katoļu mācītājs bloķē katoļu grupā citu konfesiju pārstāvjus. It sevišķi slikti izsakās par luterāņiem.
Ir pat bijuši gadījumi, ka šis cienījamais katoļu mācītājs Edgars Cakuls publiskā telpā rupji izsakās par dažiem luterāņu mācītājiem.
Nesaprotu, ko var katoļu mācītāji interneta vidē ēst nost luterāņu mācītājus? Man tas nav nekādīgi izskaidrojams Varbūt tas pat nebūtu nekas slikts, ja viņi neborētu ierindas ticīgajiem, cik drausmīgi kaitīgas ir visas laicīgās izpriecas, ka jāiet brīvajā laikā tikai un vienīgi uz baznīcu. Tā jau ir, ja tauta sāks tērēt naudu teātriem, kafejnīcām, sporta zālēm, kurš gan savus ienākumus ziedos baznīcai, tad tiešām visiem Cakuliem, jalinskiem un tamlīdzīgiem būs jāpavada vakars mājās ar lūgšanu grāmatu rokās, visi smukie dupsīši un spicie pupiņi tiks bagātākiem večiem, tad gan būs traģēdija.
Ar cieņu Marta no luterāņu baznīcas.
Читать комментарии Религия

Комментарии

Vai tik tev Marta nav kautkas personīgs pret šo cilvēku!
Es šo priesteri pazīstu un negribu ticēt, ka viņš nekorekti izturētos pret citām konfesijām.
Cita lieta, ka viņam ir ļoti laba humora izjūta un ļoti kvalitatīvi joki :)

Lai Dievs Svētī visas konfesijas un nekurināsim nevajadzīgi naidu internetā!
Комментарий: Vii 15-06-2010 [Отправить э-майл]

Cien. Marta! Izlasot Jūsu komentāru gribas jautāt, kad Jūs vienreiz beigsiet vajāt katoļu baznīcu?
Комментарий: Avene 16-06-2010 [Отправить э-майл]

prrr.Cakuls ir vai nu pēc paša iniciatīvas vai, ticamāk, pēc bīskapa pavēles izdzēsies no draugiem.lv vismaz ar savu īsto vārdu.
Комментарий: Aldis 16-06-2010 [Отправить э-майл]

Martiņ, vai Tu neesi jau vienreiz publicējusies ar Elvja pseidonīmu Kasjauns.lv? Pēdējās rindkopas tekstu, manuprāt, jau lasīju. Zini, man arī brīžiem gribētos uzspert gaisā Cakula resno pakaļu un mūsu stāstu otrā (ne) varoņa klasisko degunu padarīt vēl līkāku, bet man tam ir ļoti stingrs un reāls pamats. Martiņ, Tev uz tiem pupiņiem "panesās", tur kaut kas ir. Varētu tīri vai pie manis vai Bubļika uz grēksūdzi atnākt, mēs gan neesam no garīgās kārtas, bet ar labu funktieri un dzīvesziņu gan. Patiesībā neko jau nedos tāda parunāšanās divatā, labāk, Martiņ, droši uzraksti, kas tur īsti jums ar Edgaru tāds bija. Neviens Tevi nenosodīs, bet visi palīdzēsim. Dieva ziņā ir tas, kādus cilvēkus mēs savā dzīves ceļā sastopam un katrs sastaptais cilvēks ir mūsu skolotājs. Tā patikšana vai nepatikšana savstarpējā ir ļoti smalka nianse, bet, ja jau Dievs bija lēmis Martiņai sastapties ar Edgaru, tad Edgaram arī tas jānovērtē un vismaz jāprot situāciju noregulēt pēc vecā sakāmvārda, lai "vilks paēdis un kaza dzīva". Edgara draugs Juris, piemēram, visas savas Alžbetiņas, kuras nepatīk, kakāt sūta, bet Dievs viņam piespēlē nākamās, tātad Jurītis nav izpratis kādu no dzīves mācībstundām, kā rezultātā pats paliek, maigi izsakoties, jo dienas, jo jocīgāks. Tā, lūk, Martiņ, ar savu atklātibu Tu palīdzētu gan Edgaram, gan sev.
Ja Vii ir dāma, tad man liekas, ka tur arī kaut kas ir, jo reāli, zinot Edgara apšaubāmo intelekta līmeni, par joku kvalitāti man tā grūti spriest, maigi izsakoties.
Par to, ka nav jākurina naids starp konfesijām, par to gan Tu esi malacis, Vii! Es kā vēsturnieks varētu iedot Martiņai un citiem palasīt grāmatas, kā tas naids un kurās pasaules vietās veidojies, bet pie mums taču tā nav, lielos vilcienos, mēs ļoti mīlam viens otru, kopīgi cīnāmies pret visādām šādām nebūšanām, savādāk mūsu tautā nedrīkst būt, jo mēs esam tik, cik esam, un mums ir jāaudzina visi juri un edgari, lai mazāk būtu šādu nekvalitatīvu produktu. Martiņ, ko Tu par to saki? Un pārējie?
Комментарий: Ļoļiks 18-06-2010 [Отправить э-майл]

Ļoļik, Tu gan ap to Martiņu lakstojies. Saprotu, Tev kā vēsturniekam loģika ir stiprā puse, bet es JAU kā datorzinību bakalaure (neaizmirsti uz izlaidumu atnākt) varu teikt, ka tur ir notikusi vienkārši darbība ar komandām COPY un PASTE, un to vēstuli rakstījis ir pats Cakuls, kāda Viitite droši vien stāvēja blakus un ķiķināja par Edgariņa kvalitatīvo joku. Kāpēc viņš kopēja Elvja rakstīto- nezinu, jo teiktajam ir pavisam konkrēts pamats. Elvis dzīvo kopā ar manu draudzeni, ļoti mīl viens otru, drīz precēsies. Kad viņi bija aizgājuši pie viena no priesteriem, tas viņiem teicis, ka tajā laikā līdz kāzām, 5 mēnešus, jāaturas no seksa. Nu paldies, viņi tur nelaulāsies, jo var sanākt kā Elvja viena čoma draugam. Tagad tas Elavja čoma draugs ar savējo pašķīrušies, tā viņa laulātā dzīvo ar to priesteri, kurš viņus laulāja. Kā to svēto tēvu sauc- nezinu, Vecrīgas vienā baznīcā, ne no tām lielajām, kā saucas, arī nezinu, man tie katoliskie nosakumi- vienā putrā, vienreiz mani tur ieveda parādīt, tāds diezgan neizteiksmīgs priesteris vidējos gados, sprogainiem, pagariem matiem, kaut ko ne pārāk sakarīgu šļupstēja. Tas dāmuks, kā nosaidrojās, ar to svēto tēvu jau viņas un tā čaļa cerēšanās laikā bija gulējuši. Naudu gan priesteris dāmukan nežēlojot, simtlatu banknoti gandrīz vai prezervatīva vietā lietojot, gandrīz vai tiešā nozīmē. Kaut kādas vecenes bijušas uzodušas notiekošo, dāmukam nācās sameklēt citu dežūrpuisi un aiziet pazīmēties uz to baznīcu, lai tantukiem acis aizmālētu. Īstenībā, nabaga priesteris, viņam tā tiešām mīlestība, bet tas, kā viņu sauc, celibāts traucē, patiesībā, arī viņiem nav viegli. Vairāk jau es Tev, Ļoļikiņ, te rakstu. Kaurš zina, pastāstiet, kā tagad iet tam priesterim un tam dāmukam, patiesībā, jūtu viņiem līdzi.
Комментарий: Magdalēna Rozīte 18-06-2010 [Отправить э-майл]

Oh, nu re kur vecie draugi savākušies. Tad uz priekšu. Mums visiem vēl daudz ko teikt.
Комментарий: Toļiks 12-07-2010 [Отправить э-майл]

tass macitajs ir noteikti ir pedofils, ir pedejasi laiks celt to gaisma vajag taisnu tiesu rikot, pakart vinuu aiz vina astes kura nak no vinja smirdigas dirsas, , , , , jo vinjw ir pats nelabais demont JEZUS mus atpestis
Комментарий: Joe 12-07-2010 [Отправить э-майл]

Ja tauta sūdzās tad labs priesteris ...
Tas tāpat kā armijā, ja par komandieri nesūdzās- slikts komandieris.
Комментарий: Arča 13-07-2010 [Отправить э-майл]

Magdalēna Rozīte runā par priesteri Juri Škaparu. Komentējiet!
Комментарий: Juris 14-07-2010 [Отправить э-майл]

Ja ta ir taisnība, kādēļ Zbiga viņu neatceļ no amata? Atkal ko slēps, ja?
Комментарий: Toļiks 14-07-2010 [Отправить э-майл]

Kas tad viņš nav vīrietis, vai, gribas tak pameņģēties, dēļ tāda sīkuma tak' nav jāatceļ no amata. Tiešām, kas svarīgāk, vai skaista, sakopta sieviete superdāgās drēbēs un zeltos vai kaut kāds dievnama remonts. Izsludinām stāstu konkursu.
Комментарий: Juris 15-07-2010 [Отправить э-майл]

Pisec, pie lv katoļiem visiem šīberis aizbraucis, vai? Galīgi pagrimusi baznīca.
Комментарий: Toļiks 15-07-2010 [Отправить э-майл]

Toļik, kā tas pagrimums izpaužas, ka Škaparu Jurim krāniņš pilnīgā kārtībā, gribas kaut kur iekontaktēties, vai? Es tur nekādu pagrimumu neredzu, vesels vīrietis.
Комментарий: Jobiks 16-07-2010 [Отправить э-майл]

Tad lai iet pie luterāņiem. Tur varēs kniebties uz nebēdu.
Комментарий: Toļiks 16-07-2010 [Отправить э-майл]

Tā jau nu gluži nav, pie luterāņiem tā tikumība ir vairāk izkopta, jo visem pārsvarā ir labas ģimemes. To, kas veicina briesmīgu izvirtību, diemžēl sau par celibātu.
Комментарий: Juris 16-07-2010 [Отправить э-майл]

Latvijā noteikti. Citur priesteri ir sakārtotāki.
Комментарий: Toļiks 16-07-2010 [Отправить э-майл]

Es pazīstu daudzus labus priesteru, kas nedzīvo netikli. Nevajag vispārināt.
Комментарий: Žanna 16-07-2010 [Отправить э-майл]

..., bet jācīnās taču pret tiem, kas dzīvo netikli, vai ne?
Комментарий: Ilze 19-07-2010 [Отправить э-майл]

Ja ir pierādījumi, ka dzīvo netikli, tad jācīnās.
Комментарий: Jukums 19-07-2010 [Отправить э-майл]

Cilvēki! Jūs esat slimi??? priesteri E. Cakulu pazīstu 15 gadus, un bieži mūsu ģimenei viņš palīdzēja ar dažādu jautājumu risināšanu. Viņš ir viens no gudrākajiem cilvēkiem ko vien pazīstu. Cilvēks ar modernu dzīves uztveri. Viņš ir Personība!

Marta!
Ziniet no kurienes radusies Jūsu reliģija? Tā lūk! Tas ir viens.
Nevajag aizvainot citus, tad Jūs neviens neazivainos, tas ir divi
Ekstrēmistus nekur nemīl, tas ir trīs
E. Cakuls ir labās attiecībās ar normāliem Luterāņu priesteriem, garantēju.Tas ir četri.
Publiska apmelošana ir sliktākais uz zemiskākais, ko ticīgais cilvēks var izdarīt. Tas Jums jāzin. Tas ir pieci.

Joe!
Lai par Tevīm nāk Dieva žēlsirdība!

Jums visiem ir bail atklāt savu identitāti, jo internetā visi ir varoņi.
Dieva miers, lai ir ar Jums!

Ar cieņu,
Andrejs Koskevičs
john777@one.lv
Комментарий: Andrejs 20-07-2010 [Отправить э-майл]


Предыдущая | 1 | 2 | 3 | Следующая

Добавить комментарий

Проверьте правописание перед публикацией комментария
Ваше имя
Ваш э-майл
Скрыто от пользователей
Ваше отношение к жалобеСоглашусь Нейтрально Не соглашусь
Текст комментария
Добавить фотографии
Код подтверждения

Фото дня

Категории

Авто / Транспорт
   - Такси
Безопасность
Бизнес / Финансы
   - Банки
Газеты / Журналы
Животные
Здоровье / Медицина
Знакомства
Игры
Интернет
Искусство / Творчество
Карьера / Работа
Кафе, бары, рестораны
Кино / Театр
Компьютеры / Услуги
Красота
Литература / Книги
Магазины / Торговля
Мебель/Интерьер
Мобильные телефоны
Музыка
Недвижимость
Образование
Одежда / Обувь
Отдых / Развлечения
Политика/Госструктуры
Продукты питания
Прочее
Путешествия
Реклама
Религия
Спорт
Строительство
Телевидение / Радио
Телекоммуникации
Электроника и Техника
Юриспруденция / Консультации
 Предложить новую категорию

Видео

Latvijas Iedzīvotāji svētku eglītes izvēlas rūpīgi
Latvijas Iedzīvotāji svētku eglītes izvēlas rūpīgi
Дополнительные видео


RSS Feed